ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות

רק שיחזרו הביתה בשלום:
הכל על ביטוח תאונות אישיות לילדים

ביטוח תאונות עבור ילדים הוא ביטוח חובה עבור כל התלמידים הנמצאים במערכת החינוך. כל הילדים בישראל שעליהם חל חוק חינוך חובה מחויבים להיות מבוטחים. הביטוח מכסה את ילדכם 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. ביטוח תאונות אישיות עבור ילדים אינו מכסה תאונות עבודה, או פעולות איבה שעליהן ניתן פיצוי מביטוח לאומי, הביטוח אינו תקף עבור פגיעות מתאונות דרכים.
תוכלו לתבוע פיצוי כספי עבור תאונה עד גיל 21 גם אם התאונה התרחשה שנים רבות לפני.
ביטוח תאונות אישיות עבור ילדים מבטיח עבור הילדים שלכם רשת ביטחון משמעותית, הביטוח תקף עבור כל מקום בו הילד נמצא ללא קשר למוסד החינוכי בו הוא לומד, גם אם התאונה התרחשה מחוץ למוסד החינוכי, הילד שלכם עדיין מכוסה. הביטוח אינו מנוכה מכל פיצוי אחר המגיע לכם במסגרת התאונה והוא אינו מותנה בהוכחה של מעשה רשלנות.

 פוליסת ביטוח תאונות אישיות 

חברות הביטוח מחויבות להוציא עבורכם עותק של פוליסת הביטוח הכולל טופס גילוי נאות עם כל הפרטים הנדרשים, פרטים כללים ועיקרי הכיסויים המכוסים. עותקים של פוליסת הביטוח מועברים אל הרשויות המקומיות והם מעבירים אותם להורי התלמידים על ידי מוסד החינוך בו הם לומדים.
התשלום עבור הפוליסה משולם על ידי ההורים במסגרת תשלומי הורים. ועדת החינוך של הכנסת באותה שנה קובעת את הסכום המרבי לתשלום, בשנה הנוכחית הסכום עומד על 49 שקלים לחודש.

פוליסת ביטוח תאונות אישיות משפחתיות

פוליסת ביטוח תאונות אישיות משפחתית מעניקה כיסוי למקרים של מוות ועוד כיסוי מיוחד עבור ילדים. במסגרת פוליסת ביטוח תאונות אישיות משפחתיות אתם יכולים לבחור בעצמכם את סכום הביטוח הרצוי. פוליסת ביטוח ילדים במסגרת חוק חינוך חובה אינה מכסה את כל המקרים האפשריים כגון תאונות דרכים ומקרים נוספים. חלק מן ההורים בוחרים לבטח את ילדיהם במסגרת הפוליסה המשפחתית ועל ידי כך להבטיח באופן מלא את בטחון ילדיהם.

להצעה אטרקטיבית עבור ביטוח תאונות אישיות – התקשרו עכשיו  08-6201484
או מלאו את פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם.

עוד מהביטוחים שלנו
עקבו אחרינו
יצירת קשר

גם אם יש לכם ביטוח, תנו לנו
לבדוק עבורכם שאין לכם כפל
ביטוחי ולחסוך לכם כסף!

גלילה לראש העמוד

תודה !

קיבלנו את הבקשה
ונחזור בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן