אובדן חיים

הכל על ביטוחי חיים! 


מטרתו של ביטוח חיים היא לספק בטחון כלכלי למשפחת המבוטח במקרים של  מוות או תאונה. ביטוח חיים הוא "גלגל הצלה פיננסי" במקרה של מוות או תאונה המאפשר למשפחה לשמור על רמת החיים בה הורגלה.
בביטוחי חיים מבחינים בשלושה סוגי ביטוחים שונים.
פוליסת ריסק: פוליסת ריסק היא פוליסה המגנה בהיבט הכלכלי על משפחת המבוטח במקרה של מוות או תאונה. פוליסה זו איננה כוללת שום מרכיב של חסכון.
פוליסת חיסכון: פוליסת חסכון היא פוליסה המשמשת לחסכון בלבד, היא אינה כוללת מרכיב של ביטוח עבור מקרי מוות או תאונה. במקרה של מוות או נכות המבוטח או משפחתו מקבלים את כספי החיסכון.
פוליסה מעורבת: פוליסה זו מהווה שילוב של שתי הפוליסות הקודמות ולכן מורכבת גם ממרכיב של ריסק וגם ממרכיב של חסכון.


ביטוח חיים למשכנתא

 

אחד מביטוחי החיים הנפוצים ביותר בישראל הוא ביטוח חיים למשכנתא. הסיבה לפופולריות הרבה של ביטוח חיים זה היא בגלל שהבנק מחייב כל לווה משכנתא לבטח עצמו בביטוח חיים למשכנתא. ביטוח חיים למשכנתא הוא ביטוח המחויב על פי החוק בישראל. והוא נועד לשמש כביטוח למצב שבו אחד מבני הזוג נפטר וללווה הנותר אין את היכולת לפרוע את יתרת ההלוואה. במקרה של פטירת הלווה הביטוח ישלם לבנק את הסכום שנותר לתשלום עבור המשכנתא ואם תישאר יתרה, יקבלו אותה מוטבי המבוטח.



ביטוח חיים עם חברת הישגים


הישגים מייצגת מספר חברות ביטוח מהימנות בישראל ולכן באפשרותה להציע מגוון רחבה של תוכניות ביטוח חיים ולהתאים אותם לצרכים האישיים שלכם. הישגים המנוהלת ע"י פיני מורטוב המחזיק בניסיון עתיר שנים בתחום הביטוח, הישגים תמצא עבורכם ביטוח משתלם ומהימן.

להצעה אטרקטיבית עבור פוליסת בריאות פרטית מקיפה התקשרו עכשיו
  08-6201484 או מלאו את פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם
.

logo בניית אתרים