ביטוח בריאות

חוק ביטוח בריאות ממלכתי מקנה לכם זכיות בסיסיות המאפשרות לכל אזרח לקבל טיפול רפואי איכותי. חוק בריאות ממלכתי בשילוב עם שירותי הבריאות הנוספים של קופות החולים, הנקנים בתוספת תשלום, מכסים מגוון רחב של שירותים רפואיים. מדוע צריך בנוסף לביטוח הבריאות הציבורי ולכיסויים הנוספים ביטוח בריאות פרטי? לצערנו עם כל התמיכה של המדינה בשירותי הבריאות עדיין שירותים אלו אינם מספקים. קודם כל רמת השירות הציבורי אינה יכולה להתחרות עם רמת השירות של ביטוח פרטי. כמובן שישנם רופאים מצוינים בשירות הציבורי, חלקם עובדים גם בשירות הציבורי וגם באופן פרטי, אך בכל זאת שירות פרטי, ברוב המקרים, עונה בצורה טובה יותר על הצרכים שלכם.


ביטוח בריאות פרטי שירות מקצועי ואיכותי

עם השנים השירותים הנוספים של קופות החולים התייקרו אך הוצאות קופות החולים רק ירדו. התייקרות וירידה באיכות השירות הן אחת מהסיבות המרכזיות למעבר לביטוח פרטי.
הירידה באיכות השירות באה לידי ביטוי במצבים שונים שבהם אנו נזקקים לקבלת שירות רפואי:
– תורים ארוכים לרופאים מומחים ולניתוחים.
– צמצום רשימת הרופאים שאליהם ניתן לפנות.
– תהליך מייגע של וועדות וקבלת אישורים לקבלת שירותים רפואיים או תרופות.
ביטוח בריאות פרטי מספק לך שירותי בריאות איכותי במחיר מותאם לצרכים שלכם. אתם משלמים על השירותים הנדרשים ביותר עבורכם ומקבלים שירותי בריאות באיכות ובזמינות גבוהה. מבוטח פרטי אינו צריך לקבל אישורים או לעבור וועדות לשם ניתוח או קבלת תרופות מיוחדות. באמצעות ביטוח פרטי אתם חוסכים לעצמכם זמן יקר בהמתנה בתורים ממושכים לרופאים מומחים או לניתוחים.


הישגים מיטב המומחים במחירים משתלמים

הישגים מתאימים עבורכם את ביטוח הבריאות הפרטי ההולם ביותר עבור הצרכים שלכם, פנו אלינו עוד היום להתאמת ביטוח איכותי ומשתלם. אנחנו עובדים עם טובי המומחים של הרפואה הפרטית בשביל לספק ללקוחות שלנו את הטוב ביותר בתחום.


להצעה אטרקטיבית עבור פוליסת בריאות פרטית מקיפה התקשרו עכשיו
  08-6201484 או מלאו את פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם
.logo בניית אתרים