ביטוח מנהלים / פנסיה

ביטוח מנהלים / פנסיה

ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים הוא סוג של חסכון פנסיוני המכיל מרכיב של ביטוח ומרכיב של חסכון. קיימים חסכונות פנסיונים נוספים כגון קרנות פנסיה וקופות גמל, ביטוח מנהלים נפוץ בעיקר במגזר הפרטי. למרות השם הגרנדיוזי, ביטוח מנהלים לא נועד רק עבור עובדים בתפקידי ניהול.

איך זה עובד?

בכל חודש העובד והמעביד מבצעים הפקדות חודשיות, כחלק מהסכם השכר, לחסכון הפנסיוני של העובד, חסכון לזמן הפרישה מהעבודה. מטרת החיסכון, היא להוות אמצעי להמשכיות המשכורת החודשית בעת תקופת הפרישה. אם החיסכון הפנסיוני של העובד נמצא בביטוח מנהלים, החסכון הפנסיוני עצמו כולל גם מרכיב ביטוחי. ביטוח מנהלים כולל ביטוחים שונים כגון ביטוח חיים וביטוח אובדן כושר עבודה .במרכיב הביטוחי של החסכון הפנסיוני חשוב לדעת שכל כיסוי ביטוחי גורע מהפקדות המבוצעות למטרות חסכון ולכן חשוב לבחור רק את הכיסויים הנדרשים עבורכם, כיסויים שמכסים צורך אמיתי. המעביד והעובד מחויבים להפריש אחוזים מסוימים לחסכון הפנסיוני והפרשות אלו זוכות להטבות מס. 

איך בוחרים את החברה המתאימה?

הפרמטרים החשובים ביותר שחשוב לשים אליהם לב הם הפרמטרים שיש להם השפעה על גודלו של החיסכון שתקבל בעת הפרישה. בין הפרמטרים המשפיעים ביותר על גודל החיסכון הסופי הם,  דמי הניהול ואיכות ניהול ההשקעות של הגוף המנהל.
 – דמי ניהול:
 דמי ניהול נגבים ע"י הגוף שמנהל את ביטוח המנהלים באופן שוטף מההפקדות השוטפות ומהסכום המצטבר. שיעור דמי הניהול המקסימליים בביטוחי מנהלים עומד כיום על עד 1.05% מהסכום הצבור ועד 4% מההפקדות החודשיות. בגלל התחרותיות הרבה רצוי להתמקח ולנסות להפחית את שיעור דמי הניהול למינימום האפשרי.
-איכות ניהול ההשקעות:
כספי החיסכון מושקעים באפיקי השקעות שונים ע"י הגוף המנהל והם נושאים תשואה שמתווספת לחסכון הסופי. למרות שלא ניתן לחזות איזה גוף מנהל יצליח להשיג תשואה גבוהה יותר, כדאי לבחור בגופים מנהלים המספקים תשואות גבוהות לחוסכים. סביר להניח שגוף מנהל אשר מצליח לספק תשואה גבוהה בהווה יצליח באופן דומה גם בעתיד ולכן לפני שאתם בוחרים בביטוח מנהלים כדאי שתבדקו את תשואות הגופים המנהלים שלהם.

חברת הישגים איתור ביטוחי מנהלים משתלמים

לחברת הישגים ניסיון רב בתחום ביטוח המנהלים, אנו יכולים לבחור עבורכם ביטוח מנהלים אשר ימקסם את החיסכון שלכם לעת פרישה. מלאו פרטים באתר וצרו איתנו קשר בנוגע להצטרפות לתוכנית ביטוח מנהלים מתאימה.

להצעה אטרקטיבית עבור ביטוח מנהלים / פנסיה התקשרו עכשיו  08-6201484
או מלאו את פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם.

עוד מהביטוחים שלנו
עקבו אחרינו
יצירת קשר

גם אם יש לכם ביטוח, תנו לנו
לבדוק עבורכם שאין לכם כפל
ביטוחי ולחסוך לכם כסף!

גלילה לראש העמוד

תודה !

קיבלנו את הבקשה
ונחזור בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן