ביטוח בריאות לילדים

ביטוח בריאות לילדים

ביטוח בריאות: זה לא משחק ילדים

לא פעם, יוצא לנו לקרוא או לשמוע על ילדים שנאלצים בגלל מצב בריאותי לצרוך תרופות יקרות שאינן בסל הבריאות או לצאת לטיפולים יקרים מאוד בחו"ל. בדרך כלל זוהי קטסטרופה משפחתית שמגיעה באמצע החיים ללא התראה מוקדמת. הערכות נכונה יכולה למנוע מצבים קשים כאלו.

ביטוחי ילדים מבטיחים עבורכם את הטיפול המסור ביותר עבור הילדים שלכם. במסגרת הביטוח של קופות החולים אתם מקבלים מגוון רחב של שירותים אך הביטוח הציבורי, כולל סל הביטוח המשלים, אינו מבטיח לכם שירות איכותי ברמה הגבוהה ביותר שניתן, שירות מהיר ואפקטיבי ללא תורים מיותרים והמתנות ארוכות לבדיקות נחוצות. ילדים זכאים לסל שירותים רפואיים רחב ומגוון אך לצערנו סל זה אינו מושלם, לכן אם תרצו לבטח את הילד שלכם בצורה מלאה ניתן לעשות זאת על ידי ביטוחי ילדים.
ביטוח פרטי מאפשר לכם לקבל שירותים שאינם ניתנים במסגרת הביטוח המשלים של קופות החולים. ביטוח רפואי פרטי עבור הילדים שלכם מציע כיסוי עבור מקרי רפואה קשים כגון, בדיקות והדמיות, ניתוחים, תרופות מסוימות ושירות רפואי הניתן רק בחו"ל.

 

כיצד בוחרים ביטוח ילדים מתאים?

אם כבר החלטתם על ביטוח ילדים נשאלת השאלה כיצד בוחרים את הביטוח המתאים. קודם כל חשוב ביותר לדעת שאתם יכולים להרכיב את פוליסת הביטוח שלכם בעצמכם, כל כיסוי ביטוחי ניתן לרכישה נפרדת על ידי חברות הביטוח השונות. חברות הביטוח חייבות להציג לפניכם את העלות של כל כיסוי ביטוחי בנפרד. המשמעות של הרכבת הביטוח היא הוזלת מחירים, תוכלו להשוות בין מחירי הפוליסות השונות ולהרכיב עבורכם את הפוליסה המשתלמת ביותר. בדקו גם מה מציעים לכם בחברות הביטוח השונות, מעבר למחיר יש לבדוק את האיכות של הביטוחים ואת האמינות של חברת הביטוח.
ישנם חברות ביטוח המציעות עבורכם חבילות ביטוח משתלמות, בדקו האם באמת החבילה משתלמת על פני קנייה של כל כיסוי ביטוחי בנפרד. לפעמים החבילות באמת משתלמות והן כוללות מגוון רחב של כיסויים ביטוחיים הנדרשים עבורכם.

 

הישגים בחירת ביטוח הבריאות המתאים עבור הילדים שלכם

חברת הישגים עוזרת לכם לבחור את הביטוח המתאים עבור הילדים שלכם. היועצים שלנו יתמכו בכם בתהליך הבחירה ויספקו עבורכם את כל המידע הנדרש בשביל לבחור בצורה נבונה, בחירה משתלמת המותאמת במיוחד עבורכם. פנו אלינו עוד היום דרך האתר ונשמח לעמוד לרשותכם.

להצעה אטרקטיבית עבור ביטוח בריאות לילדים –  התקשרו עכשיו  08-6201484
או מלאו את פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם.

עוד מהביטוחים שלנו
עקבו אחרינו
יצירת קשר

גם אם יש לכם ביטוח, תנו לנו
לבדוק עבורכם שאין לכם כפל
ביטוחי ולחסוך לכם כסף!

גלילה לראש העמוד

תודה !

קיבלנו את הבקשה
ונחזור בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן