האם כדאי לעשות ביטוח בריאות פרטי?

בהתאם לחוק הבריאות הממלכתי כל אזרח ישראלי מכוסה בתוכנית ביטוח בסיסית. בנוסף קיימים מסלולים נוספים במסגרת קופות החולים המרחיבים את הביטוח הבסיסי. למרות מסלולי הבריאות הנוספים, מערכת הבריאות הציבורית בישראל סובלת מבעיות קשות במיוחד בנוגע לשירות מהיר ואיכותי למבוטחים. מערכות הבריאות הציבוריות לא מסוגלות לספק את רמת השירותים שהתושבים זקוקים להם.  
גם  בנוגע לביטוחים המשלימים חלה הרעה בעקבות חקיקות כגון חוק ההסדרים לשנת 2008 שקבע כי קופות החולים לא יספקו כיסוי של תרופות מצילות ומאריכות חיים במסגרת המסלולים שלהן. הביורוקרטיה במערכת הבריאות הציבורית גורעת מאיכות השירות שמקבל המבוטח, הצורך באישורים והחלטות של וועדות רפואיות לקבלת שירות רפואי כזה או אחר, מרפה את ידיו של המבוטח.
הרעת תנאי הביטוח גורמת להרעה בשירות הרפואי ולכן נוצר צורך קריטי בביטוח בריאות פרטי אשר ייתן מענה למצבים הביטוחים שלא נענים ע"י הביטוח הממלכתי ושירותי הבריאות הנוספים של קופות החולים.

ביטוח בריאות פרטי: יתרונות ודברים שחשוב לבדוק

  ביטוח בריאות פרטי הוא המסלול הבטוח לשקט נפשי, שירותי רפואה פרטיים באיכות ובזמינות גבוהה עם קיצור משמעותי של זמני ההמתנה לתורים. ביטוח בריאות פרטי חוסך מכם את התהליך המייגע של קבלת אישורים מוועדות משרד הבריאות או קופות החולים. איכות הטיפול הרפואי גבוהה יותר בדרך כלל בביטוח הפרטי מאשר במסלול הציבורי.
כאשר אתם רוכשים ביטוח בריאות פרטי עליכם לבדוק כמה דברים בסיסיים לפני הרכישה. אתם צריכים לבדוק שהביטוח תואם את הצרכים האישיים שלכם, אתם צריכים לבדוק שהפוליסה מכסה את האירועים מהם אתם חוששים ואתם צריכים לוודא שפרמיית הביטוח תואמת את היכולת הפיננסית שלכם, כמו כן עליכם לבדוק שאין כפל כיסוי ביטוחי עם ביטוחים אחרים.

בסוכנות הביטוח הישגים אנו נתאים עבורכם חבילת ביטוח אשר תעניק לכם כיסוי ביטוחי לקשת רחבה של מצבים כל זאת בעלות אטרקטיבית במיוחד.  
צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת הצעה משתלמת עבורכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.
 

 

גלילה לראש העמוד

תודה !

קיבלנו את הבקשה
ונחזור בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן