איך בוחרים סוכנות ביטוח?

כשרוצים לעשות סדר בחיים, להבין יותר איזה ביטוחים קיימים, לאיזה מהם אנחנו זקוקים, איזה כבר יש לנו וכמה אנחנו משלמים עליהם, אפשר ללכת לאיבוד. ישנם הרבה סוגי ביטוחים (בריאות, חיים, אובדן כושר עבודה, סיעודי, פנסיה, דירה, רכב ועוד רבים), הרבה חברות ביטוח ומומלץ מאוד, כמו בהרבה תחומים, להיעזר באיש מקצוע שזו המומחיות שלו והוא למד את התחום לעומק וצבר בו ניסיון.
סוכן או סוכנת ביטוח אישי שתבחרו בהם, הינם אנשי מקצוע שיכירו אתכם לעומק, יבינו את הצרכים שלכם, יתאימו לכם את הביטוחים המדויקים לכם וילווו אתכם לאורך שנים באם יהיו שינויים במצב המשפחתי, בצרכים של המשפחה ועידכונים בעולם הביטוח.
אז כיצד רצוי לבחור את הסוכן או הסוכנת המדוייקים והטובים ביותר עבורכם? הנה כמה דברים לשים לב אליהם ולבדוק בתחילת הדרך.
המלצות, ניסיון, מקצועיות: בתחילת החיפוש רצוי לאסוף המלצות מחברים, בני משפחה או מכרים, בעדיפות לסביבה הגאוגרפית הקרובה אליכם, כך שתוכלו להיפגש פנים אל פנים עם סוכני הביטוח, כדי להכיר אותם וכן אם יעלה צורך בהמשך הדרך. חשוב לבדוק מה ההכשרה המקצועית של סוכני הביטוח וכן מה הניסיון שלהם, במיוחד בתחומים הרלוונטים אליכם.
היכרות אישית וכימיה: כדאי מאוד להתרשם מהניסיון והמקצועיות שלהם בפגישה אישית. אבל הכי חשוב לראות שיש לכם כימיה עם הסוכן או הסוכנת אותם פגשתם, שנעים לכם לדבר איתם, כי מי שיהיה הסוכן שלכם ילווה אתכם מקרוב בהרבה מתחומי החיים, לפעמים בנושאים רגישים כמו בריאות וכמובן כספים, וחשוב שתרגישו איתו בנוח.
זמינות ונגישות: אחד הדברים שחשוב לבדוק הוא הזמינות של סוכן או סוכנת ביטוח אליהם פנינו. האם הוא נותן לנו את הטלפון האישי שלו? האם עונה למיילים במהירות? כשעולות שאלות או בעיות בחיים, כשיש הוצאות בריאות לא צפויות או כשרוצים לעשות סדר ועדכון בביטוחים של בני המשפחה – אנחנו רוצים שסוכן הביטוח שלנו יהיה זמין לתת לנו מענה מהיר ומקצועי. האם יש מעקב אחרי תביעות שהגשנו? כל אלה דברים שחשוב לבדוק ולשים לב אליהם.
מול אילו חברות ביטוח הם עובדים: ישנן בשוק הישראלי חברות ביטוח רבות – מגדל, הראל, הפניקס, כלל ביטוח, מנורה מבטחים ועוד. חשוב לבדוק כיצד פועלת סוכנות הביטוח אליה פנינו, האם עובדת מול חברה אחת בלבד? או האם מכירה את כל החברות ויכולה לתת לנו את הביטוח המתאים לנו ביותר מבחינת צרכים, תקציב וכו', שזה כמובן עדיף בשבילנו כלקוחות.
ולסיום – שמרו אצבע על הדופק: בידקו כל העת שאתם מקבלים שירות מעולה מסוכן או סוכנת הביטוח, שהם זמינים אליכם ונותנים מענה מקצועי ואחראי. אל תהססו לעבור לסוכנות אחרת אם אתם מרגישים שאתם לא מקבלים את השירות הטוב ביותר בתחום הביטוח.
אנחנו בהישגים סוכנות לביטוח נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר שלנו, צרו איתנו קשר ב086201484 או שתשלחו לנו הודעה באתר, ואחד מנציגנו יחזור אליכם במהרה.
בהצלחה!

גלילה לראש העמוד

תודה !

קיבלנו את הבקשה
ונחזור בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן