אודות הישגים

סוכנות הביטוח הישגים הוקמה על ידי פיני מורטוב, בעל נסיון של מעל 19 שנה בענף הביטוח והפיננסים. הישגים מתמחה במגוון ביטוחים למשפחה: ביטוחי בריאות לילדים, ביטוחי משכנתא, רכב, חיים, סיעודי, אובדן כושר עבודה, וביטוחי מנהלים. על מנת להעניק לאלפי לקוחותיה פוליסות מקיפות, מחירים אטרקטיביים, ושירות מקצועי ואישי, פועלת הישגים באופן שוטף עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל: מנורה, כלל, הראל, פניקס. אנו בהישגים מאחלים לכם חיים רגועים ונעימים, וגם אם משהו ישתבש, אל דאגה, אנחנו נהיה שם לצידכם מכל הלב, ונעניק לכם טיפול אישי, יעיל, ומקצועי, כדי שתחזרו לשגרת חייכם במהרה.

פיני מורטוב

מומחה לביטוח ופיננסים

להמשיך להיות בית חם ומגן אנושי עבור לקוחותינו הנותנים בנו אמון שנה אחר שנה. אנו נפעל תמיד למתן שירות מקצועי, אישי, ובלתי מתפשר, על מנת שתקבלו בקרות מקרה את הטוב ביותר.

סוכנות הישגים חרטה על דגלה לדאוג שלכל ילד בישראל יהיה ביטוח בריאות מקיף, ופוליסה שתשמור ותדאג לעתידו ולעתיד משפחתו בכל צרה שלא תבוא.

חברת הישגים מתאימה עבורכם את חבילת הביטוח ההולמת ביותר את הצרכים שלכם. בראש סדר העדיפויות עומדים אצלנו הלקוחות עבורם אנחנו מתאימים בדייקנות, מקצועיות ואמינות חבילת ביטוח אישית. אנחנו מספקים עבורכם מידע מדויק ועדכני שיעזור לכם לבצע את הרכישה. אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שהביטוח אותו אתם רוכשים הוא הביטוח שעונה בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלכם.

ישנם ביטוחי חובה שאנחנו חייבים לרכוש כמו ביטוח משכנתא אותו הבנק מחייב אותנו לרכוש, במקרים של ביטוחי חובה יותר קל לבדוק את ההיצע של החברות שונות. תשוו מחירים, תבצעו סקר שוק מקיף ותפגשו עם נציגים. ביטוחי חובה מוצעים בדרך כלל על ידי כל החברות הגדולות ולכן שיקולי מחיר הם מאוד משמעותיים, התחרות בתחום עובדת לטובתכם. חפשו מחיר אטרקטיבי ונוח עם חברה בעלת שם ואמינות, השילוב בין השניים מבטיל בדרך כלל תוצאות חיוביות. אל תתפתו למחירים זולים במיוחד בדקו לעומק שאכן המחיר מכסה את כל מה שחברת הביטוח מבטיחה עבורכם. חשוב מאוד לבדוק שהמחיר תואם את ההבטחות של חברת הביטוח !
בדיקה נוספת שיש לבצע היא לראות שאתם לא משלמים יותר מדי עבור המוצר, לבדוק שהביטוח אכן מותאם עבור הגיל שלכם ועבור רמת הסיכון, לבדוק שאתם לא משלמים כפלי עלויות ותשלומים מיותרים אחרים. אנחנו בהישגים מתאימים באופן מיוחד את חבילת הביטוח ללקוח בשביל לספק שירות מדויק ואישי, המתאים לכל אחד מכם את החבילה המשתלמת ביותר עבורו.

מתבלטים איך לבחור את חברת הביטוח המתאימה? בחירות נכונות שבהם אנחנו משקיעים את הכסף שלנו בצורה נבונה מאפשרים לנו לישון בשקט. אם אנחנו יודעים שבחרנו את חברת הביטוח המתאימה אנחנו יכולים להיות רגועים ולדעת שברגע האמת יש לנו על מי לסמוך. רוצים לדעת איך לבחור נכון? זהו המאמר עבורכם.

ביטוח מספק עבורכם מערכת הגנה. ברגע שאנחנו מבוטחים אנחנו פחות מודאגים ואנחנו יכולים להשקיע את האנרגיה שלנו בדברים משמעותיים, משפחה, קריירה והנאות החיים.
בשביל שקט נפשי אנחנו צריכים וודאות ובחירת חברת ביטוח מתאימה מאפשרת לנו רמת וודאות גבוהה יותר בחיים. ביטוח תאונות אישיות לדוגמא מאפשר לנו להיות בטוחים שבמקרה ונצטרך את חברת הביטוח היא תעמוד שם לידנו. ביטוח איכותי מכסה את כל הדברים הנדרשים עבורנו ומספק לנו מטריית הגנה ביום שבו אנחנו זקוקים לעזרה.
איך בוחרים את החברה הנכונה? קודם כל בודקים לעומק מה בכל אחד מהביטוחים של החברה מציע עבורכם. עוברים סעיף סעיף ומוודאים שכל המקרים שאתם מעוניינים לכסות אכן מכוסים על ידי חברת הביטוח. אנחנו בחברת הביטוח הישגים מספקים לכם מידע אמין ומפורט אודות כל חבילת ביטוח שאנחנו מציעים. לפני הרכישה אנחנו יושבים ביחד בשביל לבדוק שהביטוח אותו אתם רוכשים מתאים במיוחד עבור הצרכים שלכם.

0
מבוטחים מרוצים
0
תביעות שאושרו
0
ביטוחי ילדים
0
לייקים

הצוות שלנו

יעל מורטוב
יעל מורטוב
מנהלת תפעול
אלי בכר
אלי בכר
מנהל תיק לקוחות
כנרת אליהו
כנרת אליהו
סוכנת ביטוח (אלמנטרי)
ליאור בן ארי
מנהל סיכונים