אודות

סוכנות הביטוח הישגים הוקמה על ידי פיני מורטוב, בעל נסיון של מעל 19 שנה בענף הביטוח והפיננסים. הישגים מתמחה במגוון ביטוחים למשפחה: ביטוחי בריאות לילדים, ביטוחי משכנתא, רכב, חיים, סיעודי, אובדן כושר עבודה, וביטוחי מנהלים. על מנת להעניק לאלפי לקוחותיה פוליסות מקיפות, מחירים אטרקטיביים, ושירות מקצועי ואישי, פועלת הישגים באופן שוטף עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל: מנורה, כלל, הראל, פניקס. אנו בהישגים מאחלים לכם חיים רגועים ונעימים, וגם אם משהו ישתבש, אל דאגה, אנחנו נהיה שם לצידכם מכל הלב, ונעניק לכם טיפול אישי, יעיל, ומקצועי, כדי שתחזרו לשגרת חייכם במהרה.

החזון שלנו

להמשיך להיות בית חם ומגן אנושי עבור לקוחותינו הנותנים בנו אמון שנה אחר שנה. אנו נפעל תמיד למתן שירות מקצועי, אישי, ובלתי מתפשר, על מנת שתקבלו בקרות מקרה את הטוב ביותר.

סוכנות הישגים חרטה על דגלה לדאוג שלכל ילד בישראל יהיה ביטוח בריאות מקיף, ופוליסה שתשמור ותדאג לעתידו ולעתיד משפחתו בכל צרה שלא תבוא.

חברת הישגים מתאימה עבורכם את חבילת הביטוח ההולמת ביותר את הצרכים שלכם. בראש סדר העדיפויות עומדים אצלנו הלקוחות עבורם אנחנו מתאימים בדייקנות, מקצועיות ואמינות חבילת ביטוח אישית. אנחנו מספקים עבורכם מידע מדויק ועדכני שיעזור לכם לבצע את הרכישה. אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שהביטוח אותו אתם רוכשים הוא הביטוח שעונה בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלכם.


שאלות ותשובות

איך בוחרים את החברה המתאימה?

האם אתם מכוסים בביטוח?

logo בניית אתרים