למה חשוב לעשות ביטוח בריאות לילדים?

כשיש לנו ילדים, אנחנו רוצים לעשות הכל כדי לשמור על שלומם ולהבטיח להם חיים טובים ומאושרים. כשהם קטנים ועוד לא עצמאיים או מודעים לגמרי לסביבתם אנחנו מגנים עליהם מכל וכל, שומרים עליהם מפני חפצים חדים או דברים קטנים הניתנים לבליעה, מחומרים מסוכנים או חמים, מסכנות האורבות בכביש ומפגעי מזג האויר.
אך יש דברים שאנחנו לא יכולים להגן מפניהם, או לצפותם מראש. לעיתים נדירות קורה שילדים חולים במחלות שונות, נפצעים או נזקקים לתרופות נדירות ויקרות או לטיפול משלים לאורך זמן. ובדיוק במקרים כאלו אנו זקוקים לסיוע ביישום מהיר של הטיפול הנדרש ומימונו, ללא צורך בקמפיינים של מימון המונים כפי שאנחנו רואים לפעמים בתקשורת וברשתות החברתיות. לשם כך בדיוק נועדו ביטוחי הבריאות לילדים.
במסגרת חוק הבריאות הממלכתי בישראל כל ילד זכאי לביטוח בריאות בסיסי מטעם קופת החולים אליו הוא משויך. אך חשוב לדעת כי בחלק מהבדיקות ישנה השתתפות עצמית של המטופלים, עלותן של חלק מהתרופות אינן מכוסה וכן בהפנייה לנותני שירות ניתן לקבוע רק עם מי שנמצא בהסכם עם קופת החולים והללו לעיתים נמצאים בעומס רב והמתנה לתור לרפואה משלימה או יועצת, לטיפולי התפתחות הילד ועוד יכולה לארוך חודשים רבים. ישנה בקופות החולים אפשרות לביטוח משלים (כמו 'מכבי שלי' או 'כללית מושלם') אך גם הוא אינו מכסה מקרים קשים שכן מכוסים בביטוח הפרטי.
ביטוח הבריאות הפרטי עונה על מצבים בהם יש צורך במקרים קשים ומורכבים בהם יש צורך בטיפולים מיוחדים וניתוחים בחו"ל, בדיקות והדמיות וכן תרופות שאינן בסל הבריאות. הוא מבטיח שירות מהיר ואפקטיבי ללא המתנה ארוכה לבדיקות נדרשות. ישנה אפשרות להרחיב את ביטוח הבריאות הפרטי כך שיאפשר גם קבלת טיפולים בתחום של התפתחות הילד, רפואה משלימה או של רופאים מומחים אצל מגוון גדול של אנשי מקצוע ללא המתנה ארוכה.
חשוב לציין כי עלות ביטוח בריאות לילדים הינה נמוכה יחסית למבוגרים מאחר ויש להם פחות גורמי סיכון, אך עשויה להיות מצילת חיים ולשפר מאוד את איכות השירות והטיפול אותו תקבלו במקרה הצורך.
בבואכם לקבל הצעת מחיר לביטוח רפואי פרטי לילדים יש לוודא כי אתם מקבלים פירוט של כל מרכיבי הביטוח, והעלות של כל אחד מהם. כך תוכלו להשוות בין הצעות מחיר ולראות האם ההצעה משתלמת עבורכם והאם היא נותנת מענה לצרכים שלכם.
אנחנו בחברת הביטוח הישגים מתמחים בביטוחי בריאות לילדים. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר מותאמת אישית.

בברכת רק בריאות לכולנו!

גלילה לראש העמוד

תודה !

קיבלנו את הבקשה
ונחזור בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן